KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14749522
nr 1474 9522
Skeppsporträtt, England, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 60x87, yttermått inklusive ram: 80x108 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:33:06
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr